Keramické překlady HELUZ

Keramické překlady HELUZ

K dosažení odolné, dobře izolované stavby a zamezit vzniku tepelných mostů na to je třeba kvalitní materiál. Dokonalou provázanost stavebních prvků zajistí kompletní sortiment výrobků firmy Heluz. Keramický překlad je důležitým prvkem při stavbě domu. Pro každý stavební otvor v domě je třeba použít správný překlad.

Typy překladů Heluz

Nabízíme překlady ploché určené pro nadpraží stavebních otvorů v nenosných příčkách. Překlady nosné, které lze použít jak nad dveřmi, tak okny ve vnitřních i vnějších stěnách. U novostaveb často používaný nosný žaluziový a roletový překlad, který je určen jen pro obvodové zdivo. Výhodou tohoto překladu je vložený tepelný izolant z polystyrenu a speciálně vytvořená schránka pro montáž stínících prvků jako jsou venkovní rolety nebo žaluzie. 

Výhody překladů Heluz

Všechny překlady mají pohledové strany v cihelném provedení, které zaručuje celistvost pro budoucí omítky. Překlad je nedílnou součástí komplexního systému Heluz. Keramický překlad dosahuje vyšší požární odolnosti a urychluje montáž díky okamžité únosnosti.

 


Seřadit


 • HELUZ překlad plochý 11,5

  Ploché překlady Heluz jsou určené pro stavební otvory nenosných stěn . Nosný překlad se z něj stává až ve spojení (spřažení) s nad ním vyzděnou nebo vybetonovanou nadezdívkou.
  Naše cena s DPH: od 160,52 Kč
  Naše cena bez DPH: od 132,66 Kč
  Sleva: 33,00%
  Výrobce: HELUZ
 • HELUZ překlad plochý 14,5

  Ploché  překlady Heluz 14,5  jsou určené pro stavební otvory  nenosných stěn . Nosný překlad se z něj stává až ve spojení (spřažení) s nad ním vyzděnou nebo vybetonovanou nadezdívkou.
  Naše cena s DPH: od 198,62 Kč
  Naše cena bez DPH: od 164,15 Kč
  Sleva: 33,00%
  Výrobce: HELUZ
 • HELUZ překlad plochý 17,5

  Ploché  překlady Heluz 17,5  jsou určené pro stavební otvory  nenosných stěn . Nosný překlad se z něj stává až ve spojení (spřažení) s nad ním vyzděnou nebo vybetonovanou nadezdívkou.
  Naše cena s DPH: od 222,13 Kč
  Naše cena bez DPH: od 183,58 Kč
  Sleva: 33,00%
  Výrobce: HELUZ
 • HELUZ nosný překlad 23,8

  Heluz keramický nosný překlad pro okenní a dveřní otvory, pro zvýšení tepelně izolačních schopností lze doplnit tepelnou izolací. Překlad o délce 1000 - 3500 mm.
  Naše cena s DPH: od 279,69 Kč
  Naše cena bez DPH: od 231,15 Kč
  Sleva: 33,00%
  Výrobce: HELUZ
 • HELUZ překlad nosný roletový

  Roletový překlad Heluz je nosný překlad určený k následnému zabudování před okenních žaluzií nebo rolet, které v zimním období snižují úniky tepla a v létě chrání před sluncem.
  Naše cena s DPH: od 5 873,52 Kč
  Naše cena bez DPH: od 4 854,15 Kč
  Sleva: 33,00%
  Výrobce: HELUZ
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823