Stropní systém Porfix

Stropní systém Porfix

Ze stropních nosníků a vložek Porfix jednoduše sestavíte kompletní stropní konstrukci pro rodinný dům a jiné obytné prostory do zatížení 2,0 kN/m2 dle ČSN. Díky použití stejných materiálů pro obvodové zdivo, překlady i stropní konstrukce zajistíte dokonalý vzhled stropu i stěn bez vzniku tepelných mostů nebo prasklin. Zdivo, vložky i nosníky mají stejné vlastnosti a shodně absorbují vzdušnou vlhkost.

Nedílnou součást stropního systému Porfix tvoří profily ve tvaru U, které plní funkci ztraceného bednění. Z těchto profilů lze vytvářet nosné překlady nebo zpevňující věnce. Stopní věnec je kritickým místem pro vznik tepelných mostů, proto je důležité, aby byl tvořen stejným materiálem jako nosné zdivo a stropní konstrukce. Při použití tepelné izolace a dodržení pracovních postupů, zajistíte ucelený tepelně izolační systém i v kritických místech stavby.    


Seřadit


 • Porfix stropní vložka 250x200x500 mm

  Stropní vložky Porfix tvoří spolu se stropními nosníky Porfix vlastní konstrukci stropu . Stropy z nosníků Porfix a vložek Porfix se díky variabilitě použití, vysoké únosnosti a zdravotní nezávadnosti využívají při bytové výstavbě a ve stavbách občanské vybavenosti .
  Naše cena s DPH: 92,75 Kč
  Naše cena bez DPH: 76,65 Kč
  Sleva: 27,00%
  Výrobce: Porfix
 • Porfix U-profil

  U-Profil Porfix plní funkci ztraceného bednění a je vhodný pro zhotovení nosných překladů nebo zpevňujícího věnce stavby . Zabezpečuje vytvoření uceleného tepelně-izolačního systému a s tepelnou izolací redukuje tepelné mosty v kritických místech.
  Naše cena s DPH: od 138,93 Kč
  Naše cena bez DPH: od 114,82 Kč
  Sleva: 26,87%
  Výrobce: Porfix
 • Porfix stropní nosník

  Stropní vložky Porfix tvoří spolu se stropními nosníky  vlastní konstrukci stropu . Stropní systém Porfix se díky variabilitě použití, vysoké únosnost i a zdravotní nezávadnosti využívají při bytové výstavbě a ve stavbách občanské vybavenosti.
  Naše cena s DPH: od 239,99 Kč
  Naše cena bez DPH: od 198,34 Kč
  Sleva: 27,08%
  Výrobce: Porfix
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823