Střešní krytiny a doplňky

Střešní krytiny

Střecha je brána stavební konstrukce, která ukončuje stavbu shora. Střecha má za úkol chránit před povětrnostními vlivy. Střešní krytina odvádí vodu a brání jí v nahromadění, k tomu je za potřebí také kvalitní odvodňovací okapový systém. Každá střešní krytina, ať už vyberete betenové tašky na střechu, střešní šindel nebo plechovou střešní krytinu musí splňovat základní požadavky. Aby konstrukčně vyhověla danému objektu, plnila svou funkci, bezpečnost a estetický vzhled.

Hlavní funkcí střešní krytiny je chránit prostor pod sebou před povětrnostními vlivy (deštěm, sněhem, větrem, slunečním zářením apod.). Ať už je to dům, přístřešek, pergola, čekárna nebo jen zastřešení nad balkónem. V závislosti na typu prostoru, který střecha uzavírá, jsou na střešní krytinu kladeny různé požadavky. 

Výběr střešní krytiny

Zamyslete se nad výběrem vhodné a kvalitní střešní krytiny, protože tento výběr Vám v budoucnu dopřeje příjemný pocit z krásného vzhledu střechy a naopak může ušetřit nemalé peníze. Pro celkovou funkčnost střechy je důležité konstrukční řešení krovu, jehož účelem je nést střešní krytinu a přenášet tíhu na nosné stěny stavby. 

Krytiny dělíme na lehké a těžké podle použitého materiálu. Mezi těžké krytiny patří betonová krytina, pálené tašky na střechu, které jsou nejstarším prověřeným materiálem. Dnes se využívá technologie pro dosažení vyšší stálosti barev s minimální údržbou po mnoho let. Plechové krytiny a asfaltové šindele se řadí do skupiny lehké střešní krytiny.

Pro různé typy střešních konstrukcí nabízíme certifikované střešní krytiny betonové Betonpres, Benders nebo TERRAN, plechové střešní krytiny Omak, bitumenové desky Guttabit a také asfaltové střešní šindele Katepal, prosvětlovací a polykarbonátové desky Onduline, Gutta, LanitPlast atd. 

!!! Zboží převáží velký kamion, proto je potřeba zajistit bezproblémový příjezd a odjezd ze stavby !!! 


 • Střešní fólie Střešní fólie
 • Střešní krytiny Gutta Střešní krytiny Gutta
 • Střešní šindel Katepal Střešní šindel Katepal
 • Střešní krytiny Onduline Střešní krytiny Onduline
 • LanitPlast LanitPlast
 • Betonpres betonová střešní krytina Betonpres betonová střešní krytina
 • Omak - plechová střešní krytina Omak - plechová střešní krytina
 • Plastové okapy Plastové okapy
 • Terran - betonová střešní krytina Terran - betonová střešní krytina
 • Benders - betonová střešní krytina Benders - betonová střešní krytina


Seřadit


 • OMAK plechová střešní krytina trapéz T 14 PUREX 0,5 mm

  OMAK plechová střešní krytina trapéz T-14  v povrchové úpravě  PUREX 26 µm  a tloušťkou ocelového jádra  0,5 mm . Omak trapézový plech  T-14  je vhodný k pokrytí průmyslových staveb, garáží, pergol.
  Naše cena s DPH: 252,47 Kč
  Naše cena bez DPH: 208,65 Kč
  Sleva: 35,00%
  Výrobce: Omak
 • OMAK plechová střešní krytina trapéz T 14 pozink 0,5 mm

  OMAK plechová střešní krytina trapéz T 14   pozink  s tloušťkou ocelového jádra  0,5 mm . Omak trapézový plech  T-14  se požívá jako střešní krytina průmyslových staveb, garáží, pergol nebo fasádní obložení budov.
  Naše cena s DPH: 162,02 Kč
  Naše cena bez DPH: 133,90 Kč
  Sleva: 35,00%
  Výrobce: Omak
 • OMAK plechová střešní krytina trapéz T 14 pozink 0,6 mm

  OMAK plechová střešní krytina trapéz T 14   pozink  s tloušťkou ocelového jádra  0,6 mm . Omak trapézový plech  T-14  se požívá jako střešní krytina průmyslových staveb, menších budov, garáží, pergol nabo jako fasádní obklad budov.
  Naše cena s DPH: 200,56 Kč
  Naše cena bez DPH: 165,75 Kč
  Sleva: 35,00%
  Výrobce: Omak
 • OMAK plechová střešní krytina trapéz T 35 PE lesk 0,5 mm

  OMAK plechová střešní krytina trapéz T 35  v povrchové úpravě  PE lesk 25 µm  a tloušťkou ocelového jádra  0,5 mm . Omak trapézový plech  T-35  je vhodný k pokrytí průmyslových staveb, garáží, pergol.
  Naše cena s DPH: 198,20 Kč
  Naše cena bez DPH: 163,80 Kč
  Sleva: 35,00%
  Výrobce: Omak
 • OMAK vruty a nýty

  OMAK spojovací materiál pro plechové střešní krytiny nabízí samovrtné šrouby, texy, vruty a nýt y různých velikostí. Kotvící materiál pro dřevěné latě nebo pro ocelové vazníky . 
  Naše cena s DPH: od 1,48 Kč
  Naše cena bez DPH: od 1,22 Kč
  Sleva: 28,16%
  Výrobce: Omak
 • Benders Mecklenburger taška základní 1/1 standart barva Benderit

  Betonová střešní krytina Benders Mecklenburger, matná střešní taška s povrchovou úpravou standard Benderit. Barevná akrylátová povrchová úprava zajistí vysokou sytost barev. Krytina Benders určená pro novostavby i rekonstrukce. 
  Naše cena s DPH: 16,42 Kč
  Naše cena bez DPH: 13,57 Kč
  Sleva: 54,01%
 • Benders Mecklenburger taška základní 1/1 lesklá barva Candor

  Betonová střešní krytina Benders Mecklenburger,  lesklá střešní taška s povrchovou úpravou CANDOR. Dvojitá akrylátová povrchová úprava s lesklým nástřikem, zvýšená ochrana proti nepříznivým vlivům, hladký povrch, barevná stálost. Krytina Benders určená pro novostavby i rekonstrukce. 
  Naše cena s DPH: 17,53 Kč
  Naše cena bez DPH: 14,49 Kč
  Sleva: 54,01%
 • Terran Synus taška základní

  Betonová střešní krytina Terran Synus s vysokou mechanickou odolností a výbornou stálostí barev. Synus cenově výhodná střešní krytina s velmi jednoduchým systémem pokládky a nenáročnou údržbou.  
  Naše cena s DPH: 18,76 Kč
  Naše cena bez DPH: 15,50 Kč
  Sleva: 41,50%
  Výrobce: Terran
 • OMAK sněhový zachytávač

  OMAK sněhový zachytávač o velikosti 21 cm je klempířský prvek určený pro plechové střešní krytiny Omak, slouží k zachycení sněhu na střeše. 
  Naše cena s DPH: od 19,17 Kč
  Naše cena bez DPH: od 15,84 Kč
  Sleva: 27,99%
  Výrobce: Omak
 • Terran Danubia taška základní

  Betonová taška Terran Danubia je základním prvkem pro pokrývání střech vyrobená z vysoce kvalitního probarveného betonu. Povrch střešní krytiny Danubia colorsystem je hladký opatřený akrylátovým nástřikem s lakem.  
  Naše cena s DPH: 19,18 Kč
  Naše cena bez DPH: 15,85 Kč
  Sleva: 41,51%
  Výrobce: Terran
 • Terran Rundo taška základní

  Střešní krytina Terran Rundo z kvalitního probarveného betonu s povrchovou úpravou colorsystem dodává betonové krytině Terran intenzivnější lesk a odolný povrch. Střešní krytinu Terran Rundo dodáváme v barvě cihlově červená, višňově červená a antická červená . 
  Naše cena s DPH: od 23,18 Kč
  Naše cena bez DPH: od 19,16 Kč
  Sleva: 37,60%
  Výrobce: Terran
 • Terran Synus EVO taška základní

  Střešní taška Terran Synus EVO  je základním prvkem pro pokrývání střech vyrobená z vysoce kvalitního probarveného betonu.  Povrch  střešní krytiny Syuns EVO je  hladký  opatřený akrylátovým nástřikem s přidaným silikátem pro vysoký lesk .  
  Naše cena s DPH: 23,86 Kč
  Naše cena bez DPH: 19,72 Kč
  Sleva: 37,60%
  Výrobce: Terran
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823